10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Harrom

29 Jan 2019
Muzik Shqip - Yll Limani - Harrom

Yll Limani - Harrom (Official Video), kengetari Yll Limani ka publikuar kengen e tij me te re, kenga mban titullin "Harrom", per Tekstin dhe Muziken eshte kujdesur vet Ylli, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Imagine Flms, kjo keng poashtu eshte postuar te kanali ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android