Print this page

Yll Limani - Harrom

29 Jan 2019
Muzik Shqip - Yll Limani - Harrom

Yll Limani - Harrom (Official Video), kengetari Yll Limani ka publikuar kengen e tij me te re, kenga mban titullin "Harrom", per Tekstin dhe Muziken eshte kujdesur vet Ylli, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Imagine Flms, kjo keng poashtu eshte postuar te kanali ONIMA.

Rate this item
(0 votes)