10minuta lajme shqip blue1
Melinda Ademi

30 Jan 2019
Muzik Shqip Melinda Ademi

Melinda Ademi (Official Video), kengetarja Melinda Ademi sapo ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen e punur nga Panda Music, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur Melinda, Tonic dhe Denk, kenga gjithashtu eshte postuar ne Youtube ne kanalin personal i kengetares Melinda Ademi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android