Print this page

Melinda Ademi

30 Jan 2019
Muzik Shqip Melinda Ademi

Melinda Ademi (Official Video), kengetarja Melinda Ademi sapo ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen e punur nga Panda Music, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur Melinda, Tonic dhe Denk, kenga gjithashtu eshte postuar ne Youtube ne kanalin personal i kengetares Melinda Ademi.

Rate this item
(0 votes)