10minuta lajme shqip blue1
Getinjo - Sillet

30 Jan 2019
Muzik Shqip - Getinjo - Sillet

Getinjo - Sillet (Official Video), kenga "Sillet" vjen e punuar nga Dj Money dhe 2EuroMusic, poashtu edhe Teksti i kesaj kenge shkruar nga vet reperi Getinjo, kenga gjithashtu eshte kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur N'Pik Creative, "Sillet" eshte postuar te kanali zyrtare 2EURO MUSIC.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Melinda Ademi 2Ton - Faj »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android