10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Faj

30 Jan 2019
Muzik Shqip - 2Ton - Faj

2Ton - Faj (Official Video), reperi 2Ton vjen me keng te re e cila mban titullin "Faj", kjo keng vjen me Tekst dhe Muzik te punuar nga vet reperi 2Ton, kenga "Faj" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te reperit 2TONoffical.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android