Print this page

2Ton - Faj

30 Jan 2019
Muzik Shqip - 2Ton - Faj

2Ton - Faj (Official Video), reperi 2Ton vjen me keng te re e cila mban titullin "Faj", kjo keng vjen me Tekst dhe Muzik te punuar nga vet reperi 2Ton, kenga "Faj" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te reperit 2TONoffical.

Rate this item
(1 Vote)