10minuta lajme shqip blue1
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe

01 Feb 2019
Muzik Shqip - Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe

Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video), bashkpunimi me i ri mes Lyrical Son; Ledri Vula dhe Mc Kresha eshte publikuar, per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Dukagjin Muhaxheri, kurse Teksti e ka shkruar vet treshja, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube dhe eshte postuar te kanali personal PINT.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android