Print this page

Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe

01 Feb 2019
Muzik Shqip - Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe

Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video), bashkpunimi me i ri mes Lyrical Son; Ledri Vula dhe Mc Kresha eshte publikuar, per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Dukagjin Muhaxheri, kurse Teksti e ka shkruar vet treshja, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube dhe eshte postuar te kanali personal PINT.

Rate this item
(0 votes)