10minuta lajme shqip blue1
Mozzik x Loredana Romeo & Juliet

01 Feb 2019
Muzik Shqip - Mozzik x Loredana Romeo & Juliet

Mozzik x Loredana Romeo & Juliet (Official Video), kenga me e dyshes Mozzik dhe Loredana e cila mban titullin "Romeo dhe Juliet eshte postuar, kenga eshte prodhim i Miksu dhe Macloud, kurse per Video xhirimet eshte kujdesur produksioni Entermedia, poashtu kjo keng eshte publikuar te kanali LOREDANA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android