10minuta lajme shqip blue1
Enca - Balad

01 Feb 2019
Muzik Shqip - Enca - Balad

Enca - Balad (Official Video), kengetarja Enca ka publikuar baladen e saj me te re, per Muziken eshte kujdesur BigDealRecords, ndersa Melodin dhe Teksti e ka shkruar vet Enca, kenga gjithashtu vjen e kompletuar me Videoklip, kenga "Balad" eshte publikuar ne Youtube dhe eshte postuar te kanali Enca.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android