Print this page

Enca - Balad

01 Feb 2019
Muzik Shqip - Enca - Balad

Enca - Balad (Official Video), kengetarja Enca ka publikuar baladen e saj me te re, per Muziken eshte kujdesur BigDealRecords, ndersa Melodin dhe Teksti e ka shkruar vet Enca, kenga gjithashtu vjen e kompletuar me Videoklip, kenga "Balad" eshte publikuar ne Youtube dhe eshte postuar te kanali Enca.

Rate this item
(0 votes)