10minuta lajme shqip blue1
Fuego - Ribery

02 Feb 2019
Muzik Shqip - Fuego - Ribery

Fuego - Ribery (Official Video), reperi Fuego ka lansuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Ribery" per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Zzap dhe Chriss, kurse Teksti eshte shkruar nga vet reperi Fuego, "Ribery" vjen me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Filmnation, gjithashtu kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android