Print this page

Fuego - Ribery

02 Feb 2019
Muzik Shqip - Fuego - Ribery

Fuego - Ribery (Official Video), reperi Fuego ka lansuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Ribery" per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Zzap dhe Chriss, kurse Teksti eshte shkruar nga vet reperi Fuego, "Ribery" vjen me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Filmnation, gjithashtu kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(0 votes)