10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - Aman

02 Feb 2019
Muzik Shqip - Greta Koci - Aman

Greta Koci - Aman (Official Video), kengetarja Greta Koci ka publikuar kengen e saj me te re, kenga me e re titullohet "Aman" vjen e kompletuar me Videoklip, per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet kengetarja Greta, kurse per Muziken Anxhelo Koci, gjithashtu per Videon eshte kujdesur BlackFish Entertainment.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android