10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla

02 Feb 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla

Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video), dyshja e njohur Mimoza Shkodra dhe Irkenc Hyka kan sjell bashkpunimin e tyre, kenga mban titullin "Valla", Teksti i kesaj kenge eshte shkruar nga Gent Fatali, "Valla" vjen me nje Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur kompania Max Production, ndersa Muzika eshte punuar nga vet kengetari Irkenc Hyka, kenga eshte publikuar te kanali
UnixMusic Official.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android