Print this page

Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla

02 Feb 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla

Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video), dyshja e njohur Mimoza Shkodra dhe Irkenc Hyka kan sjell bashkpunimin e tyre, kenga mban titullin "Valla", Teksti i kesaj kenge eshte shkruar nga Gent Fatali, "Valla" vjen me nje Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur kompania Max Production, ndersa Muzika eshte punuar nga vet kengetari Irkenc Hyka, kenga eshte publikuar te kanali
UnixMusic Official.

Rate this item
(4 votes)