10minuta lajme shqip blue1
Arber Gjota - Asnjo si ti

04 Feb 2019
Muzik Shqip - Arber Gjota - Asnjo si ti

Arber Gjota - Asnjo si ti (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Estto, kenga poashtu vjen e kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Black Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali blackfishofficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android