10minuta lajme shqip blue1
Altin Sulku - Pse u ndame

04 Feb 2019
Muzik Shqip - Altin Sulku - Pse u ndame

Altin Sulku - Pse u ndame (Official Video) kenga "Pse u ndam" vjen me Muzik nga Marenglen Boja, kurse per Tekstin eshte kujdesur Altin Sulku dhe 52oni, "Pse u ndam" vjen me Videoklip te xhiruar nga Ego Films, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanali personal
Marenglen Boja.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android