10minuta lajme shqip blue1
Blero ft Gasso X Fissi - Falja

04 Feb 2019
Muzik Shqip - Blero ft Gasso X Fissi - Falja

Blero ft Gasso X Fissi - Falja (Official Video), kengetari Blero Muharremi ka publikuar bashkpunimin e tij me te ri i cili vjen Me Gasso dhe Fissi, kenga mban titullin "Falja" dhe vjen e punuar me Muzik nga Fissi dhe Doni, kurse Teksti eshte shkruar nga Fissi dhe Gasso, Videon e ka realizuar Imagine Films, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanali BleroOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android