Print this page

Blero ft Gasso X Fissi - Falja

04 Feb 2019
Muzik Shqip - Blero ft Gasso X Fissi - Falja

Blero ft Gasso X Fissi - Falja (Official Video), kengetari Blero Muharremi ka publikuar bashkpunimin e tij me te ri i cili vjen Me Gasso dhe Fissi, kenga mban titullin "Falja" dhe vjen e punuar me Muzik nga Fissi dhe Doni, kurse Teksti eshte shkruar nga Fissi dhe Gasso, Videon e ka realizuar Imagine Films, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanali BleroOfficial.

Rate this item
(0 votes)