10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - Jete

09 Feb 2019
Muzik Shqip - Alban Skenderaj - Jete

Alban Skenderaj - Jete (Official Lyrics), kengetari Alban Skenderaj ka publikuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Jete" kenga "Jete" vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet Albani, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanali i kengetarit AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android