10minuta lajme shqip blue1
Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton

09 Feb 2019
Muzik Shqip - Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton

Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton (Official Video), kenga me e re e kengetarit Albatrit Muqiqi eshte publikuar, kenga titullohet "Nuk e meriton" per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, kurse per Muziken eshte kujdesur Irkenc Hyka, "Nuk e meriton" vjen poashtu e kompletuar me Videoklip i cili eshte realizuar nga produksioni Imagine Films, kenga eshte postuar te kanali zyrtare i kengetarit Albatrit Muqiqi Channel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android