10minuta lajme shqip blue1
Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh ft. Robert Berisha

09 Feb 2019
Muzik Shqip - Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh ft. Robert Berisha

Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh ft. Robert Berisha (Official Video), kengetari Robert Berisha ka publikuar kengen e tij me te ri i cili vjen ne bashkpunim me Eli Malaj, kenga mban titullin "Nje Mesazh", Muzika dhe Orkestrimi i kesaj kenge eshte punuar nga Kristi Pasha, kurse Tekstin e ka shkruar Avni Qahili, kenga eshte publikuar ne Youtube dhe osht postuar te kanali personal i Eli Malaj.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android