10minuta lajme shqip blue1
Alban Mehmeti - Me mungon

10 Feb 2019
Muzik Shqip - Alban Mehmeti - Me mungon

Alban Mehmeti - Me mungon (Official Video), kengetari Alban Mehmeti ka publikuar kengen e tij me te ri, kenga titullohet "Me mungon", per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Wirus, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fatmir Muja, kenga poashtu vjen me Videoklip i cili eshte punuar nga Asha, "Me mungon" eshte publikuar te kanali n'Kosove Show.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android