10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Kujtime

10 Feb 2019
Muzik Shqip - Capital T - Kujtime

Capital T - Kujtime (Official Video), reperi i njohur Capital T ka lansuar projketin e tij me te ri, kenga mban titullin "Kujtime" dhe vjen me nje Videoklip shum te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Imagine Films, kurse per Muziken eshte kujdesur Bo Beatz, "Kujtime" eshte postuar te kanali personal i reperit Capital T.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android