10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona - E ke dit

22 Feb 2019
Muzik Shqip - Diona Fona - E ke dit

Diona Fona - E ke dit (Official Video), kengetarja simpatike Diona Fona ka sjell projektin e saj me te ri, kengetarja eshte kujdesur vet per Tekstin e kenges, gjithashtu kenga "E ke dit" eshte punuar edhe me Videoklip i cili eshte realizuar nga kompania Imagine Films, "E ke dit" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Diona Fona.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android