10minuta lajme shqip blue1
Radoo - Bella Mia

22 Feb 2019
Muzik Shqip - Radoo - Bella Mia

Radoo - Bella Mia (Official Video), kengetari i njohur Radoo ka publikuar kengen e tij me te re, kenga titullohet "Bella Mia" dhe eshte kompletuar me nje Videoklip shum te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Manimsa, "Bella Mia" vjen me Muzik dhe Tekst te punuar nga Mbreti Records ne Zvicerr, kurse Miksimin dhe Master e ka realizuar DaSop, gjithashtu kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android