10minuta lajme shqip blue1
Nita - A jena

26 Feb 2019
Muzik Shqip - Nita - A jena

Nita - A jena (Official One Take Video), per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Rzon, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet kengetarja Nita, kenga gjithashtu eshte realizuar edhe me klip i cili eshte punuar nga Imagine Films, "A jena" eshte publikuar te kanali personal i Nita Latifi Official.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android