10minuta lajme shqip blue1




Elinel - Veç Fjalë

26 Feb 2019
Muzik Shqip - Elinel - Veç Fjalë

Elinel - Veç Fjalë (Official Video), kengetari i njohur Elinel ka publikuar kengen e tij me te re, kenga mban titullin "Veç fjal", per Muzika eshte punuar nga Nero DB, ndersa Teksti eshte shkruar nga vet kengetari, "Veç fjal" eshte punuar edhe me Videoklip i cili eshte xhiruar nga AskJack dhe Movie Co, kenga eshte publikuar vjen eksluzive te kanali ELINEL.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android