10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Katile

26 Feb 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Katile

Irkenc Hyka - Katile (Official Video), kengetari Irkenc Hyka ka publikuar projektin e tij, kenga vjen e punuar me Muzik nga vet kengetari, ndersa vjen me Tekst e punuar nga Endrit Mumajesi (MUMA), kenga poashtu vjen me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Imagine Films, kenga "Katile" eshte publikuar te UnixMusic Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android