10minuta lajme shqip blue1
Adelina Berisha - Gabim i Bukur

26 Feb 2019
Muzik Shqip - Adelina Berisha - Gabim i Bukur

Adelina Berisha - Gabim i Bukur (Official Video), kengetarja e mirnjohur Adelina Berisha vjen me kenge te re, kenga me e re e saj titullohet "Gabimi i bukur" kengetarja kete here per realizimin e Muzikes ka bashkpunuar me Irkenc Hyka, kurse Teksti e ka shkruar Petro Xhori, "Gabimi i bukur" vjen i kompletuar me Videoklip te cilin e ka bere ProVideo.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android