10minuta lajme shqip blue1
Elvana Gjata - Tavolina e merzise

28 Feb 2019
Muzik Shqip - Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata - Tavolina e merzise (Official Video), kengetarja e mirnjohur dhe shume e famshme Elvana Gjata ka lansuar projektin e saj me te ri, kenga me e re titullohet "Tavolina e merzis" per realizimin e kenges kengetarja ka bashkpunuar me dyshen Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku te cilet jane kujdesur per Muziken dhe Tekstin, gjithashtu kenga "Tavolina e merzis" eshte e kompletuar me Video i cili eshte punuar nga Supercut, kenga eshte postuar te kanali personal i Elvana Gjata.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android