10minuta lajme shqip blue1
Hajzer Gjoshi - Sa kushton loti

02 Mar 2019
Muzik Shqip - Hajzer Gjoshi - Sa kushton loti

Hajzer Gjoshi - Sa kushton loti (Official Video), kenga "Sa kushton loti" vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga Korab Shaqiri dhe Ylli Limani, kurse Klipi eshte realizuar nga Mproduction, gjithashtu eshte postuar po te kanali Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android