10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - A e man n'men

02 Mar 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - A e man n'men

Dafina Zeqiri - A e man n'men (Official Video), kengetarja e njohur Dafina Zeqiri ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "A e man n'men" eshte punuar me Muzik nga BledBeats, kurse per Tekstin eshte kujdesur Varrosi, Arianit Palaj, dhe Akli Beqiri, kjo keng gjithashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip i cili eshte realizuar nga Elena kelmendi dhe Vigan Morina, kenga e re eshte publikuar te kanali i kengetares Dafina Zeqiri.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android