10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - Faleminderit

02 Mar 2019
Muzik Shqip - Alban Skenderaj - Faleminderit

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video), kengetari Alban Skenderaj ka lansuar projektin e tij me te ri, kenga e re mban titullin "Faleminderit" kenga vjen me Tekst nga vet Albani, kurse per Video xhirimet e klipit jane punuar nga Talelli Production, kjo keng gjithashtu eshte publikuar te Youtube dhe eshte postuar te kanali personal te AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android