10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft. Shemi ILIRET - Nënat Shqiptare

04 Mar 2019
Muzik Shqip - Gold AG ft. Shemi ILIRET - Nënat Shqiptare

Gold AG ft. Shemi ILIRET - Nënat Shqiptare (Official Video), reperi Gold Ag ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen me bashkpunim me kengetarin Shemi Iliret, kenga e re mban titullin "Nenat Shqiptare" dhe vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi, kjo keng poashtu eshte e punuar edhe me klip per te cilin eshte kujdesur Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android