10minuta lajme shqip blue1
Remzie Osmani - Padrejtesi ne Dashuri

04 Mar 2019
Muzik Shqip - Remzie Osmani - Padrejtesi ne Dashuri

Remzie Osmani - Padrejtesi ne Dashuri (Official Video), kengetarja Remzie Osmani ka publikuar baladen e saj me te re, kenga e re titullohet "Padrejtesi ne dashuri", kenga vjen e realizuar me Tekst nga Avni Qaili, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Max Production, kjo kenge gjithashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali personal Prominent Network.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android