10minuta lajme shqip blue1
Skerdi - Jemi nda

04 Mar 2019
Muzik Shqip - Skerdi - Jemi nda

Skerdi - Jemi nda (Official Video), kenga e re eshte prodhim i Big Bang, kurse Teksti eshte shkruar nga Skerdi, kengetari gjithashtu ka kompeltuar kengen eshte me klip per te cilin eshte kujdesur Yadee, kenga "Jemi nda" eshte publikuar te kanali REDBOX Entertainment.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android