10minuta lajme shqip blue1
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

04 Mar 2019
Muzik Shqip - Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im (Official Video), kengetarja Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Cako kane sjell duetin e tyre me te ri, kenga mban titullin "Sekreti im", kjo keng vjen me Tekst dhe Muzik nga Pirro Cako, "Sekreti im" poashtu eshte realizuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte perkujdesur Eduart Grishaj dhe kenga eshte postuar te kanali zyrtare Xhensila Myrtezaj.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android