10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Drama feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil

04 Mar 2019
Muzik Shqip - Capital T - Drama feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil

Capital T - Drama feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil (Official Video), reperi i njohur dhe shume i sukseshem Capital T ka lansuar kengen e tij me re e cila vjen ne bashkpunim me Lil Lano, Trippie Boi dhe King Khalil, kjo keng eshte punuar edhe me klip te cilin e ka realizuar produksioni Fati, "Drama" eshte publikuar te kanali i reperit Capital T.

 

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android