10minuta lajme shqip blue1
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete

10 Mar 2019
Muzik Shqip - Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete

Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete (Official Video), dyshja e njohur Teuta Selimi dhe Blero kane publikuar duetin e tyre me te ri, kenga e re titullohet "Ske Jete" kjo keng eshte prodhim i Royal Music Group, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fatmir Muja, kenga gjithashtu eshte kompletuar me Videoklip i cili eshte punuar nga XLfilms, "Ske Jete" eshte publikuar te kanali personal BleroOfficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android