10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja

13 Mar 2019
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Je e Vetmja

Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (Official Video), kengetarja e njohur dhe shum e sukseshme Shyhrete Behluli ka publikuar kengen e saj me te re e cila i dedikohet nenes, kenga vjen me Muzik te punuar nga Miti Geci, kurse per Tekstin eshte kujdesur Arian Agushi dhe Nexhmie Muhaxheri, kenga poashtu vjen e kompletuar me Videoklip i cili eshte realizuar nga MProduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android