10minuta lajme shqip blue1
Enis Bytyqi - Ti

13 Mar 2019
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Ti

Enis Bytyqi - Ti (Official Video), kengetari Enis Bytyqi ka lansuar kengen e tij te re e cila titullohet "Ti", kengetari eshte kujdesur vet per Tekstin dhe Muziken, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Martin Flindt, kenga gjithashtu eshte postuar te kanali personal i kengetarit Enis Bytyqi.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android