10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - E Kuqe

13 Mar 2019
Muzik Shqip - Greta Koci - E Kuqe

Greta Koci - E Kuqe (Official Video), kengetarja e njohur Greta Koci me ne fund ka publikuar projektin e saj te ri, kenga me e re e kengetares mban titullin "E kuqe", per Muziken e kenges eshte kujdesur Jimmy, kurse per Tekstin Endrit Mumajesi, kengetarja kengen e ka kompletuar edhe me Videoklip i cili eshte punuar nga BlackFish Entertainment, "Ekuqe" eshte publikuar ne Youtube dhe eshte poastuar te
United Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android