10minuta lajme shqip blue1
Nush ft Ana Kabashi - Kqyre ti

28 Mar 2019
Muzik Shqip - Nush ft Ana Kabashi - Kqyre ti

Nush ft Ana Kabashi - Kqyre ti (Official Video), kengetarja Ana Kabashi dhe Nush kane publikuar dutin e tyre te ri, kenga titullohet "Kqyre ti" dhe vjen me Tekst nga vet Nush dhe Troch, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Dardan Sadiku, kenga poashtu eshte publikuar te kanali Nu sh.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android