10minuta lajme shqip blue1
Stine ft Xhero - Locka

28 Mar 2019
Muzik Shqip - Stine ft Xhero - Locka

Stine ft Xhero - Locka (Official), kengetari Stine ka publikuar bashkpunimin e tij te ri i cili vjen me Xhero, per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Jurgen Shira, ndersa Teksti eshte punuar nga vet dyshja Xhero dhe Stine, kenga eshte postuar te kanali StineRecordsOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android