10minuta lajme shqip blue1
Anxhela Peristeri & Mateus Frroku - Muza ime

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Anxhela Peristeri & Mateus Frroku - Muza ime

Anxhela Peristeri & Mateus Frroku - Muza ime (Official Video), dueti me i ri mes dyshes Anxhela dhe Mateus eshte publikuar, kenga vjen me Muzik te punuar nga kledi Bahiti, ndersa Teksti eshte shkruar nga Fifi dhe Anxhela, kjo keng gjithashtu eshte postuar te kanali Mateus Frroku Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android