10minuta lajme shqip blue1
Donjeta Morina - Pa ty

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Donjeta Morina - Pa ty

Donjeta Morina - Pa ty (Official Video), kengetarja Donjeta Morina ka lansuar kengen e saj me te re, kenga e re titullohet "Pa ty" dhe vjen e realizuar me Muzik nga Bini Nebihu, gjithashtu edhe Teksti eshte shkruar nga Bini Nebihu dhe Bleta Brovina, kjo keng eshte e kompletuar edhe me Videoklip i cili eshte xhiruar nga Produksioni Imagine Films, "Pa ty" eshte publikuar te kanali DIEZ Music Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android