Print this page

Donjeta Morina - Pa ty

29 Mar 2019
Muzik Shqip - Donjeta Morina - Pa ty

Donjeta Morina - Pa ty (Official Video), kengetarja Donjeta Morina ka lansuar kengen e saj me te re, kenga e re titullohet "Pa ty" dhe vjen e realizuar me Muzik nga Bini Nebihu, gjithashtu edhe Teksti eshte shkruar nga Bini Nebihu dhe Bleta Brovina, kjo keng eshte e kompletuar edhe me Videoklip i cili eshte xhiruar nga Produksioni Imagine Films, "Pa ty" eshte publikuar te kanali DIEZ Music Official.

Rate this item
(0 votes)